Obchodní podmínky

Toto jsou platné obchodní a platební podmínky pro elektronický obchod společnosti Lubomír Švéda - Koření od Lubana, sídlo Řetůvka 128, 56141 Řetová, IČ 70820104, DIČ CZ7111254458.

 

1/ Informace o zboží

Zboží je balené do vakuovaných sáčků nebo balící folie. Každý sáček je označen etiketou dle platných norem tzn. (název koření, složení – u směsí, minimální trvanlivost, hmotnost, údaje o výrobci)

 

2/ Objednání zboží

Objednání zboží je možné následujícími způsoby:

a/ přes e-shop

b/ telefonicky

c/ mailem

 

Veškeré objednávky jsou pro společnost závazné.

Ceny uvedené v ceníku jsou pro spotřebitele konečné.

Nemusíte se obávat přímé komunikace s námi.

 

3/ Dodání objednaného zboží.

Objednané zboží bude zasláno Českou poštou, Českou poštou - Balíkovnou, Zásilkovnou či je možné si ho osobně vyzvednout na výrobně. Zboží lze hradit, dle vybraného způsobu dopravy, na dobírku, převodem či hotově.

Objednané zboží bude zasláno do pěti pracovních dnů.

Při objednávce zboží nad 1500,- Kč je poštovné zdarma.

Při telefonické či e-mailové komunikaci, lze dle dohody obou stran sjednat podmínky dodání individuálně.

 

4/ Ochrana osobních údajů

Provozovatel elektronického obchodu  v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů prohlašuje, že veškeré údaje osobního charakteru (jméno, bydliště, tel. číslo a e-mail) jsou důvěrné a budou použity pouze pro interní potřebu společnosti Lubomír Švéda - Koření od Lubana. osobní údaje nebudou zveřejněny a ani jinak zneužity.

 

5/ Reklamace zboží

Pokud obdržíte nechtěné nebo nekvalitní zboží, tak máte samozřejmě právo zboží reklamovat.

Reklamaci zboží proveďte, prosím, neprodleně e-mailem, poštou nebo telefonicky (vše naleznete v kontaktech na společnost). Vše vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

 

6/ Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo do 14 dnů bez udání důvodu vrátit zboží. V tomto případě nesmí být zboží poškozené, používané a musí být zabaleno v originálním a neporušeném balení. 

V případě, že si přejete zboží vrátit, prosím kontaktujte nás na emailové adrese: koreniodlubana@seznam.cz. Následně budete vyzvání, abyste nám zboží spolu s daňovým dokladem zaslali. Po doručení a kontrole zboží vám zašleme kupní cenu zboží, zasílatelské náklady vám vráceny nebudou. 

 

7/ Řešení sporů se spotřebiteli

V případě, že dojde mezi námi a zákazníkem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může zákazník podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR

Gorazdova 1969/24
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz Web: adr.coi.cz

 

Pro řešení online sporů mezi kupujícím, který je spotřebitelem, a prodávajícím z kupní smlouvy uzavřené elektronickými prostředky lze využít platformu www.ec.europa.eu/consumers/odr. Kontaktním místem dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU je Evropské spotřebitelské centrum Česká republika, se sídlem Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1, www.evropskyspotrebitel.cz 

 

Lubomír Švéda - Koření od Lubana

Řetůvka 128

56141 Řetová

Tel. 777 746 288